Про центр

Чому саме ми?

Вже минуло 10 років з часу заснування стоматологічного центру «Вівенді». Основні принципи нашої роботи залишилися незмінними з першого дня. Ми завжди ставимо Якість наших послуг вище за інше і керуємось цим щодня в медичній практиці. Дя нас важлива не кількість лікарів центру, а їх досвід. Ми використовуємо найкраще, найсучасніше медичне обладнання та матеріали та надаємо доступні ціни на всі наші послуги.

Дуже важливо підтримувати тісний зв’язок із суміжними колегами для іншої думки. Ми охоплюємо максимально широкий спектр послуг. Наша місія - надати людям якісну стоматологічну допомогу, повернути здоров’я зубам і впевненість посмішкам. Наша найбільша цінність - це виліковані пацієнти, які бажають рекомендувати нас своїм родичам і друзям.

photo

Що відрізняє нас від інших?

icon

Широкий спектр послуг

У нашому центрі тільки професійні стоматологи і багато клієнтів хочуть лікуватися у нас. Для них ми повинні мати якнайбільше послуг. З нашими пропозиціями, починаючи від косметичної та ортопедичної стоматології та закінчуючи реставраційними, профілактичними та терапевтичними послугами, ми впевнені, що зможемо вирішити практично будь-які проблеми зі здоров'ям ротової порожнини, які у вас можуть виникнути!
icon

Команда професіоналів

Колектив нашої стоматології досить хороший, щоб пропонувати повні, орієнтовані на пацієнта консультації та лікування. У нашій команді стоматологи, кожен з яких є гордим випускником деяких провідних медичних шкіл, і ми пишаємося їхнім досвідом, який забезпечує чудову якість усіх послуг, які вони надають.
icon

Доступність!

Коли ми ухвалювали рішення про ціни на наші послуги, ми дійшли висновку, що наша стоматологія має бути доступною за будь-яку ціну. Це означало тримати наші ціни на рівні помірних, тоді як інші конкуруючі стоматологічні кабінети часто підвищували свої ціни. Наша лояльна політика щодо цього, поряд з нашою готовністю допомогти, це те, що відрізняє нас!
0
%
Ось наскільки наші ціни нижчі по відношенню до ринкових
0
%
Число пацієнтів, які прийшли до нас за рекомендацією близьких людей
0
%
Відсоток пацієнтів, які проводять регулярні перевірки у нас

Часті запитання

Ви приймаєте за страховкою та яких фірм?
Так. Наш центр має всі необхідні документи для оформлення відшкодування коштів за послуги для всіх страхових компаній. Адміністратор швидко їх підготує
Як проводиться прийом?
Після консультації і збору анамнезу ми створюємо план лікування і ухвалюємо його з пацієнтом. Після цього приступаємо до лікування. Це може відбуватися в один день з консультацією або наступним візитом.
Чи можу я дізнатися вартість лікування попередньо перед консультацією?
Наш адміністратор соорієнтує Вас про вартість послуг по телефону, але остаточну вартість зможе сказати лише лікар під час консультації. Вартість послуг можна переглянути в прайслисті тут на сайті.