ЗАГАЛЬНІ ВИДИ СТОМАТОЛОГІЧНИХ РОБОТ

З якого б Ви не звернулися питання, є маніпуляції, які буває необхідно провести перед основною процедурою. Як правило, це ефективна місцева анестезія або прицільний рентген знімок зуба. А іноді це консультація та складання плану лікування. Ви завжди можете дізнатися у нашого адміністратора потрібну інформацію. Просто натисніть кнопку.

Ось види процедур та актуальні ціни у гривнях:

Огляд. Консультація 250 грн.

Анестезія 130 грн.

Анестезія повторна 90 грн.

Прицільний рентгенний знімок 120 грн.

Повторний рентген знімок 80 грн.

Накладання коффердаму 170 грн.

Підтримуючи здоров'я – створюємо красу

Загальні види процедур, що можуть знадобитися, щоб ми не робили.
Широкий спектр послугУ нашому центрі тільки професійні стоматологи і багато клієнтів хочуть лікуватися у нас. Для них ми повинні мати якнайбільше послуг. З нашими пропозиціями, починаючи від косметичної та ортопедичної стоматології та закінчуючи реставраційними, профілактичними та терапевтичними послугами, ми впевнені, що зможемо вирішити практично будь-які проблеми зі здоров'ям ротової порожнини, які у вас можуть виникнути!
Команда професіоналівКолектив нашої стоматології досить гарний, щоб пропонувати повні, орієнтовані на пацієнта консультації та лікування. У нашій команді стоматологи, кожен з яких є гордим випускником деяких провідних медичних шкіл, і ми пишаємося їхнім досвідом, який забезпечує чудову якість усіх послуг, які вони надають.
Доступно!Коли ми приймали рішення щодо цін на наші послуги, ми дійшли висновку, що наша стоматологія має бути доступною за будь-яку ціну. Це означало тримати наші ціни на рівні помірних, тоді як інші конкуруючі стоматологічні кабінети часто підвищували свої ціни. Наша лояльна політика щодо цього, поряд з нашою готовністю допомогти, це те, що відрізняє нас!

Проконсультуватися

Щоб Вас не зацікавило, ми будемо раді відповісти!