КРАСА І ЗДОРОВ’Я ЗУБІВ

Процедури, які допомагають зубам залишатися білими та здоровими надовго. Сюди входять як послуги з професійної гігієни та ремінералізації зубів, так і косметичні процедури у вигляді безпечного відбілювання. Ось види процедур та актуальні ціни у гривнях:

 

 

Комплексне зняття зубних відкладень із двох щелеп 1 типу (ультразвук+гігієнічна паста) 750 грн.

Комплексне зняття зубних відкладень із двох щелеп 2 типу (ультразвук+air-flow+гігієнічна паста) 900 грн.

Офісне відбілювання зубів Amazing White(2 щелепи) 2600 грн.

Ремінералізація зубів 1 сеанс 700 грн.

Гігієнічне чищення професійною пастою (1 щелепа) 250 грн.

Внутрішньоканальне відбілювання 1 сеанс 700 грн.

Установка прикраси (скайс) на зуб (ціна скайсу оплачується окремо) 800

Герметизація фісур 400

Підтримуючи здоров'я – створюємо красу

Процедури цього блоку включають професійну гігієну, ремінералізацію та відбілювання, які є досить простими стоматологічними процедурами. Зазвичай вони вимагають місцевої анестезії. Ремінералізацією ми зміцнюємо ваші зуби і охороняємо їх від шкідливого впливу кислот після їжі, допомагаємо їм залишатися білими, а вашій усмішці - сяяти!
Широкий спектр послугУ нашому центрі тільки професійні стоматологи і багато клієнтів хочуть лікуватися у нас. Для них ми повинні мати якнайбільше послуг. З нашими пропозиціями, починаючи від косметичної та ортопедичної стоматології та закінчуючи реставраційними, профілактичними та терапевтичними послугами, ми впевнені, що зможемо вирішити практично будь-які проблеми зі здоров'ям ротової порожнини, які у вас можуть виникнути!
Команда професіоналівКолектив нашої стоматології досить гарний, щоб пропонувати повні, орієнтовані на пацієнта консультації та лікування. У нашій команді стоматологи, кожен з яких є гордим випускником деяких провідних медичних шкіл, і ми пишаємося їхнім досвідом, який забезпечує чудову якість усіх послуг, які вони надають.
Доступно!Коли ми приймали рішення щодо цін на наші послуги, ми дійшли висновку, що наша стоматологія має бути доступною за будь-яку ціну. Це означало тримати наші ціни на рівні помірних, тоді як інші конкуруючі стоматологічні кабінети часто підвищували свої ціни. Наша лояльна політика щодо цього, поряд з нашою готовністю допомогти, це те, що відрізняє нас!

Проконсультуватися

Щоб Вас не зацікавило, ми будемо раді відповісти!