ПРО ЦЕНТР

ПРО НАС

Вже минуло понад 5 років із заснування стоматологічного центру “Вівенді”. Основні принципи нашої роботи залишилися незмінними і досі.

Ми завжди ставимо ці 5 принципів вище за все інше і щодня застосовуємо їх у нашій медичній практиці:

1. Орієнтуємося не так на кількість лікарів у стоматології, але в їх досвід.

2. Використовуємо найкращі, найсучасніше медичне обладнання та матеріали.

3. Надаємо доступні ціни на всі наші послуги.

4. Підтримуємо тісний зв’язок із нашими колегами для другої думки.

5. Охоплюємо максимально широкий спектр послуг

Чому Ми Найкращі


Широкий спектр послуг

У нашому центрі тільки професійні стоматологи і багато клієнтів хочуть лікуватися у нас. Для них ми повинні мати якнайбільше послуг. З нашими пропозиціями, починаючи від косметичної ортопедичної стоматології і закінчуючи реставраційними, профілактичними та терапевтичними послугами, ми впевнені, що зможемо вирішити практично будь-які проблеми зі здоров’ям порожнини рота, які у вас можуть виникнути!

Команда професіоналів

Колектив нашої стоматології досить гарний, щоб пропонувати повні, орієнтовані на пацієнта консультації та лікування. У нашій команді стоматологи, кожен з яких є гордим випускником деяких провідних медичних шкіл, і ми пишаємося їхнім досвідом, який забезпечує чудову якість усіх послуг, які вони надають.

Доступно!

Коли ми приймали рішення щодо цін на наші послуги, ми дійшли висновку, що наша стоматологія має бути доступною за будь-яку ціну. Це означало тримати наші ціни на рівні помірних, тоді як інші конкуруючі стоматологічні кабінети часто підвищували свої ціни. Наша лояльна політика щодо цього, поряд з нашою готовністю допомогти, це те, що відрізняє нас!

%

Ось наскільки наші ціни нижчі по відношенню до ринкових

%

Число пацієнтів, які прийшли до нас за рекомендацією близьких людей

%

Відсоток пацієнтів, які проводять регулярні перевірки у нас

“Здоров’я – ось справжнє багатство, а не шматки золота та срібла”

Махатма Ганді

Часто Задавані Питання

В: Ви приймаєте за страховкою та яких фірм?

Ми обслуговуємо клієнтів застрахованих у будь-якій страховій компанії. З багатьма передовими страховими у нас укладено договір безпосередньо. Якщо Ваша страхова не підписала ще з нами договір, ми надаємо Вам усі необхідні документи на відшкодування вартості лікування.

В: Як проводиться прийом?

Наші лікарі працюють за попереднім записом. На жаль, іноді прийом займає більше часу, ніж очікувалося, і потребує більше часу, ніж заплановано. Коли це відбувається, ваше терпіння цінується. Ми щиро намагаємось максимально дотримуватись графіка роботи центру.

В: Чи можу я дізнатися вартість лікування перед консультацією

Наш адміністратор максимально чесно орієнтує вас на вартість послуг по телефону, але остаточну вартість зможе сказати тільки лікар під час консультації. Вартість послуг можна переглянути в прайслисті тут на сайті